![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14109012
*
nr 1410 9012
Oljemålning
Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 augusti 2021
kl 19:42:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/8 23:50:48
1
1.000 kr
5/8 20:50:24
2
1.100 kr
7/8 22:14:12
3
1.300 kr
9/8 19:05:33
4
1.500 kr
9/8 19:13:03
5
Vinnande bud
9/8 19:13:53
4
1.700 kr
9/8 19:13:53
5
1.800 kr (Budbetjänt)
9/8 19:14:14
4
2.000 kr
9/8 19:14:14
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben linnea larsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben syrener i vas
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1410 9012
Oljemålning
Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 2.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 augusti 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/8 23:50:48 | 1 | 1.000 kr |
5/8 20:50:24 | 2 | 1.100 kr |
7/8 22:14:12 | 3 | 1.300 kr |
9/8 19:05:33 | 4 | 1.500 kr |
9/8 19:13:03 | 5 | Vinnande bud |
9/8 19:13:53 | 4 | 1.700 kr |
9/8 19:13:53 | 5 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
9/8 19:14:14 | 4 | 2.000 kr |
9/8 19:14:14 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben linnea larsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben syrener i vas
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19